Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 Виноградівської міської ради

Педагогічний колектив

В дошкільному навчальному закладі працює безліч співробітників, і кожен з них має свої обов’язки. Найближчі співробітники-це вихователі та помічники вихователів. Їх знають і діти, і батьки, адже за певний період часу вони стають майже рідними.

Заступник завідувача з адміністративно-господарської частини (завгосп) –керує роботами по господарському обслуговуванню дитячого садка. Стежить за станом приміщень, займається закупівлями меблів, посуду, обладнання та іграшок. Стежить за виконанням протипожежних заходів та інших умов безпеки дітей та дорослих.

Картинки по запросу наш дитячий садок

Вихователь  – педагог, безпосередньо відповідальний за життя і здоров’я довірених йому дітей. Проте вихователь не просто «наглядає» за малюками, вона планує  та проводить заняття, ігри, прогулянки та розваги відповідно до віку дітей. Створює умови в групі для успішної реалізації виховно-освітньої програми. Спільно з музичним керівником  готує свята, розважальні та спортивні заняття. Керує роботою помічника вихователя. Крім того, вихователь веде роботу з батьками з питань виховання дітей у сім’ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садком.

Похожее изображение

Сестра медична старша контролює санітарно-епідемічний режим у дитячому садку, а такоє стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурних занять і прогулянок. Організовує заходи по рогартуванню дітей і бере участь в організації оздоровчих захлдів. Веде щоденний облік дітей, відсутніх через хворобу, ізолює хворих дітей в ізолятор.Проводить антропометричні вимірювання дітей а також готує дітей до лікарських оглядів, які проходять раз в рік.

Картинки по запросу наш дитячий садок

Музичний керівник відповідає за музичне виховання. Організовує та проводить музичні заняття, літературно – музичні ранки, вечори. Бере участь в проведені занять та розваг, забезпечує музичний супровід занять, проводить театралізовані та ритмічні ігри.

Картинки по запросу наш дитячий садок пр психолог

Психолог -  його робота спрямована на збереження психічного, соматичного соціального благополуччя вихованців. Його завдання – допомога дітям, батькам та педагогічному колективу у вирішенні конкретних проблем. Психолог проводить психологічну діагностику, визначає ступінь відхилень (розумових,фізичних, емоційних) у розвитку вихованців, виявляє порушення соціального розвитку і проводить ї х психолого -  педагогічну корекцію. Бере участь у плануванні та розробці розвиваючих та корекційних програм в освітній діяльності. Сприяє розвитку творчо обдарованих вихованців. Формує психологічну культуру педагогічних працівників, а також дітей та їх батьків.

Завідувач-1

Вихователь-методист-1